Новини
08.08.2022 9:45
PELLEGREEN розпочинає процес заготівлі сировини на 2022/23 сезон

У 2022 році процес заготівлі сировини в ТОВ «ПЕЛЛЕГРІН» проходить з урахуванням обставин у країні. На щастя, Вінницька область, де розташовані виробничі потужності підприємства, не зазнала критичних для сільського господарства бомбардувань, а поля – мінування. Однак, певні негативні наслідки все ж мають місце. Про те, як відбуватиметься заготівля та які проблеми постають на даному шляху,…

докладніше
01.08.2022 10:18
PELLEGREEN сертифіковано по стандартах KZR

Шановні партнери, раді повідомити, що наша компанія успішно пройшла SGS сертифікацію, відповідно до стандартів Системи KZR (KZR INiG System – Certifications (controlunion.com). Вона засвідчує, що PELLEGREEN є сертифікованим виробником біопалива, у повній відповідності з згідно з Директивою ЄС про сприяння використанню енергії з відновлюваних джерел, і продукція компанії відповідає введеним на міжнародному ринку правилам і стандартам….

докладніше
04.05.2022 23:16
Ми працюємо!

  Компанія ТОВ ПЕЛЛЕГРІН рада повідомити, що, не зважаючи на війну і важкий для нас усіх час, завод не припиняв свою діяльність. З першого дня війни ми щоденно виготовляємо пелети, які реалізуються як на внутрішньому ринку, так і експортуються до країн Європи.   ТОВ ПЕЛЛЕГРІН продовжує свою діяльність та готується до початку сезону 2022-2023 рр….

докладніше