Новинка: Бентонітовий наповнювач від PELLEGREEN

Турбуючись про наших домашніх улюбленців, ми прагнемо максимально забезпечити їх комфорт та безпеку. Саме тому ми пропонуємо для своїх клієнтів новий бентонітовий наповнювач від PelleGREEN , який виготовлено із виключно природніх матеріалів, що робить його цілком безпечними для здоров’я Вашого улюбленця.

Бентоніт є надзвичайно потужним абсорбентом. Він швидко поглинає рідину, утворюючи міцні грудки, запобігаючи випаровуванню аміаку, який негативно впливає як на здоров’я людини, так і тварини. Такі наповнювачі дуже ефективно утримують неприємні запахи та стримують розвиток шкідливих бактерій. Завдяки цьому свіжість туалету підтримується значно довше, що дозволяє витрачати менше часу на зміну та догляд за наповнювачем. Для підтримання чистоти туалету достатньо щоденно прибирати тільки сформовані грудки та проводити повне очищення лотка лише один раз на тиждень.

Ще однією важливою перевагою наповнювача є його мінеральний склад. Бентонітова глина, яка є основою сировинної бази, є цілком безпечною до використання навіть найчутливішими тваринами, які схильні до розвитку алергічних реакцій.

Тож, якщо Ви шукаєте безпечний та якісний наповнювач для домашнього улюбленця, рекомендуємо звернути увагу саме на бентонітові гранули. Завдяки надійності та перевіреності матеріалу Ви зможете бути певні щодо здоров’я та комфорту Вашого котика.