PELLEGREEN
Український виробник екологічно чистої продукції у формі гранул із сільськогосподарських культур. Підприємство розташоване у Вінницькій області та діє з 2012 року.

Підприємство побудоване за унікальною технологією та обладнане лініями німецького виробництва Amandus (Kahl). У якості основної сировини використовується біомаса сільськогосподарського виробництва: солома зернових та ріпакових культур, а також люцерна, міскантус та інші. В основі політики компанії лежить якісне та екологічне виробництво продукції.

 

ТОВ «Пеллегрин» орієнтується на задоволення попиту як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках. Ми є найбільшим українським експортером пелет із соломи. Частка експорту компанії складає 95% від загального обсягу українського експорту пелетної продукції. З основними ринками збуту в країнах ЄС та Близького Сходу.

Схема виробничого ланцюга
Потужність заводу: 55 тис. тонн пелетів на рік
Чисельність персоналу: 90 осіб
Завантажити презентацію
Історія компанії
У 2012 році збудовано та введено в експлуатацію завод із виробництва пелет у Вінницькій області. Головним продуктом виробництва стали паливні солом’яні пелети.

Завдяки модернізації та стратегічного розвитку підприємства відбулося розширення асортименту продукції. На сьогодні ми виготовляємо та реалізуємо:

  • паливні пелети
  • підстилки для сільськогосподарських тварин
  • кормові пелети
  • наповнювачі для туалетів домашніх тварин

Підприємство є найбільшим експортером пелет із соломи до країн Європейського Союзу (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Данія, Фінляндія, Нідерланди, Бельгія, країни Балтії, Польща, Італія), країн Близького Сходу (Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар, Йорданія, Кувейт, Палестина, Ізраїль), а також Сейшельських островів та інших.