PELLEGREEN
Український виробник екологічно чистої продукції у формі гранул із сільськогосподарських культур. Підприємство розташоване у Вінницькій області та діє з 2012 року.

Підприємство побудоване за унікальною технологією та обладнане лініями німецького виробництва Amandus (Kahl). Як основна сировина використовується біомаса сільськогосподарського виробництва, зокрема: солома зернових та ріпакових культур, а також люцерна, міскантус та інші. Політика компанії орієнтована створення якісного, екологічно чистого продукту.

 

Збутова політика ТОВ «Пеллегрин» орієнтована як у внутрішній, і зовнішні ринки. Компанія є найбільшим українським експортером є пелет із соломи. Вона здійснює 95% загального обсягу українського експорту, поставляючи продукцію до країн ЄС та Близького Сходу.

Схема виробничого ланцюга
Потужність заводу: 55 тис. тонн пелетів на рік
Чисельність персоналу: до 90 осіб (до 230 осіб при повній проектній потужності та сезонному найму робітників у період заготівлі сировини)
Завантажити презентацію
Історія компанії
У 2012 році збудовано та введено в експлуатацію завод із виробництва пелет у Вінницькій області. Головним продуктом виробництва стали паливні солом’яні пелети.

У результаті модернізації та стратегічного розвитку підприємства відбулося розширення асортименту продукції. Так, сьогодні компанія виробляє і реалізує:

  • паливні пелети
  • підстилки для сільськогосподарських тварин
  • кормові пелети
  • наповнювачі для туалетів домашніх тварин

Підприємство є основним експортером пелет із соломи, постачаючи продукцію в країни. ЄС (Німеччина, Австрія, Швейцарія, Данія, Фінляндія, Нідерланди, Бельгія, країни Балтії, Польща, Італія), а також на ринки Близького Сходу (Саудівська Аравія, ОАЕ, Катар, Йорданія, Кувейт, Палестина, Ізраїль), Сейшельські острови та ін.