Продукція PELLEGREEN була представлена на міжнародній виставці Pferdwels

Щороку в австрійському місті Вельс відбувається традиційна виставка конярства Pferdwels, під час якої презентуються новітні рішення та підходи в сфері догляду за кіньми. PELLEGREEN як провідний виробник підстилок для коней в Україні був також представлений цьогоріч на заході. Продукцію PELLEGREEN презентувала партнерська компанія, що займається її реалізацією закордоном.

 

Відвідувачам виставки було запропоновано експозицію української екологічної продукції, призначеної для догляду за кіньми. Важливо те, що продукція PELLEGREEN придатна для використання навіть тваринам, що чутливі до подразників. Також приємно відзначити, що якість нашої продукції привернула увагу професіоналів та отримала високу експертну оцінку.

 

Пріоритетним завданням під час виставки для команди PELLEGREEN стало налагодження ділових стосунків з виробниками екологічної продукції у галузі конярства, а також обмін інформацією та досвідом з іноземними колегами, напрацювання нових ринків для реалізації продукції українського виробника.

 

Команда PELLEGREEN має велику надію, що виставка Pferdwels дасть новий поштовх щодо розширення вітчизняного виробництва та посилення співпраці з іноземними колегами, а загальним результатом стане поліпшення якості екологічних зразків продукції у сфері догляду за кіньми.