PELLEGREEN взяла участь у міжнародній виставці Expo for Decarbonised Industries

Компанія PELLEGREEN взяла участь у міжнародній виставці Expo for Decarbonised Industries 2022, яка проходила 20-22 вересня в Дюссельдорфі, Німеччина. Виставка була присвячена глобальним енергетичним проблемам сучасності та шляхам їх подолання, застосовуючи альтернативні види палива, сонячну та вітрову енергетики, зниженню техногенного навантаження на довкілля. Також на базі виставки проходив decarbXpo Forum, на якому не залишалось без уваги гостре питання – енергетичної залежності країн Європи від Росії та можливості її зменшення в короткостроковій перспективі.

 

ТОВ «Пеллегрін», як сучасний виробник паливної пелети європейської якості має пропозиції щодо зменшення енергетичної залежності та переходу на відновлюванні енергоресурси. Головною перевагою паливної солом’яної пелети є низька вологість, її доволі високі показники теплоти згоряння та економічна доцільність.

 

До речі, PELLEGREEN єдина українська компанія, яка взяла участь у цій важливій для сьогодення виставці. Під час виставки ТОВ «Пеллегрін» підписали контракти з компаніями Італії та Чилі. Також отримали нові контакти для налагодження ділових відносин з представниками компаній таких країн, як: Франція, Китай, Туреччина, Румунія, Швейцарія, Фінляндія, Італія, Естонія, Індія, США та В’єтнам.

 

PELLEGREEN, як відповідальна компанія, піклується не тільки про довкілля та зменшення техногенного навантаження на нього, а й допомагає Україні та іншим країнам світу стати більш енергонезалежними, застосовуючи альтернативні види палива!